У Верховній Раді зареєстровано проект закону № 3478 «Про внесення змін до статті 11 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (щодо супроводження військовослужбовців при продовженні лікування у санаторно-курортних закладах).

«Метою прийняття цього документу є відновлення здоров’я поранених та травмованих  під час антитерористичної операції військовослужбовців, після їх стаціонарного лікування у військових госпіталях», – зазначила одна з авторів законопроекту, народний депутат фракції партії «Блок Петра Порошенка» Ольга Богомолець.

«Законопроектом пропонується надати право особам, що супроводжують військовослужбовця, якого направлено до санаторно-курортного закладу для продовження лікування, на отримання путівки на безоплатній основі, без права на лікування,  з метою надання допомоги такому військовослужбовцю», – пояснила голова Комітету з питань охорони здоров’я Богомолець.

Реалізація законопроекту сприятиме більш швидкому одужанню поранених та травмованих військовослужбовців, посиленню соціального захисту зазначених категорій осіб і суттєво не вплине на загальну соціально-економічну ситуацію в державі, вважає автор законопроекту.

Поделиться в социальных сетях: